ГоловнаСуспільствоЗдоров'я

Нардеп від "Слуги народу" заявив, що хоче медицину, як у СРСР

"Капіталізм ніколи не приживеться у країні. Ніколи!"

Нардеп від "Слуги народу" заявив, що хоче медицину, як у СРСР
Фото: Надано автором

Депутат Верховної Ради з фракції "Слуга народу" Євгений Шевченко хоче медицину, як у СРСР.

Таку заяву він зробив у п'ятницю в ефірі UA:Перший.

Дискусія велася на підвищених тонах, і коли розмова вийшла на тему фінансування лікарень, Шевченко сказав: "Гроші повинні розподілятися по лікарнях залежно від того, скільки там населення. Точка. Це справедливо. А те, що ви хочете, щоб усі із Запоріжжя їхали до Львова на операцію, а зі Львова ще кудись, - про що ви говорите? Цей ваш підхід капіталістичний, а ви не забувайте, що держава - це соціальна держава. А це капіталізм, який нам нав'язують. Він ніколи не приживеться в країні. Ніколи!".

"Так, я хочу, щоб була система, як у Радянському Союзі, тому що це найкраща система, яка була. І пандемія показала, що це найкраща система. І тому у нас немає такої катастрофи, як в інших країнах. Вам це не зрозуміло, чи що? У нас радянська влада, коли була в 20-30-х роках, такі пандемії отримувала... Це ж все через кров і смерть людей, це ж досвід, розумієте чи ні?" - сказав Шевченко.

Після цього він розкритикував колишню в.о. міністра охорони здоров'я Уляну Супрун, яка почала реформу охорони здоров'я, "як у Канаді, в Англії".

"Головне, щоб усе, що наші попередники знищили, відновити. Це головна медична реформа, яку я бачу", - сказав Шевченко.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram