ГоловнаСуспільствоЗдоров'я

МВС виділило санітарний вертоліт для транспортування ймовірних хворих на коронавірус

Вертоліт Мі-8, спеціально обладнаний для транспортування інфекційних хворих, вийшов на цілодобове чергування.

МВС виділило санітарний вертоліт для транспортування ймовірних хворих на коронавірус
Фото: facebook.com/mvs.gov.ua

У разі потреби ймовірних інфікованих коронавірусом хворих транспортуватимуть у спеціально обладнаному санітарному вертольоті, який перебуває на цілодобовому чергуванні в Держслужбі з надзвичайних ситуацій.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, якого цитує пресслужба МВС у фейсбуці.

Він уточнив, що це санітарний вертоліт Мі-8, спеціально обладнаний для транспортування інфекційних хворих, який вийшов на цілодобове чергування.

Аваков також зазначив, що цей вертоліт брав участь у миротворчих місіях ООН і востаннє працював у Республіці Малі. Його передали ДСНС на умовах безоплатного договору. Екіпаж і медперсонал вертольота - це команда медиків, які пройшли спеціальну підготовку.

"Ці люди працювали під час епідемії Ебола - виконували евакуацію хворих і проводили рятувальні операції. За один рейс вертоліт може прийняти 4 - 6 хворих. Евакуація на ньому можлива на відстань 1200 км, тобто по всій території нашої країни", - зазначив міністр.

Фото: facebook.com/mvs.gov.ua

Фото: facebook.com/mvs.gov.ua

Вертоліт обладнано ізоляційною капсулою BIO-BAG EBV-30/40, біозахисними комплектами, знезаражувальним душем, ізоляційною камерою і спеціальним модулем, у якому фіксується капсула в польоті.

Фото: facebook.com/mvs.gov.ua

Нагадаємо, коронавірус нового типу підтверджено в п'ятьох громадян України, які перебувають за кордоном. Про це повідомив заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко. На території країни інфікованих не зафіксовано.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram