ГоловнаСуспільствоЖиття

У вівторок у Києві до +1 градуса

Уночі у столиці до 5 градусів морозу.

У вівторок у Києві до +1 градуса
Фото: EPA/UPG

У вівторок, 7 січня, в Києві хмарно з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер західний, 5-10 м/с. Температура вночі -3 ...-5 градусів, удень -1 ... +1 градус.

Про це повідомив Гідрометеорологічний центр.

На заході України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер західний, 5-10 м/с. Температура вночі -1 ...-9 градусів, в Івано-Франківській, Чернівецькій, Закарпатській області -5 ...-13 градусів, вдень -3 ... +4 градуси.

У Карпатах без істотних опадів, температура вночі -8 ...-13 градусів, удень -2 ...-3 градуси.

На півночі України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер західний, 5-10 м/с. Температура вночі -1 ...-7 градусів, удень +2 ...-3 градуси.

У центрі України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер західний, 5-10 м/с. Температура вночі -1 ...-7 градусів, удень -2 ...-3 градуси.

На сході України хмарно з проясненнями, невеликий мокрий сніг, лише в Харківській області без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця, місцями налипання мокрого снігу, вітер північно-східний, 5-10 м/с, в Донецькій області місцями пориви 15-18 м/с. Температура вночі 0 ...-7 градусів, удень -2 ...-3 градуси.

На півдні України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер північно-східний, 5-10 м/с, місцями пориви 15-18 м/с. Температура вночі 0 ...-5 градусів, удень -2 ...-3 градуси.

У Криму хмарно з проясненнями, невеликий мокрий сніг, на дорогах місцями ожеледиця, вітер північно-східний, 5-10 м/с, місцями пориви 15-18 м/с. Температура вночі -1 ...-4 градуси, удень -1 ... +4 градуси.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram