ГоловнаПраво

Студент, який облив фарбою пам’ятник Бандери у Львові, отримав вирок

Хлопець за 1000 грн погодився осквернити пам’ятник.

Студент, який облив фарбою пам’ятник Бандери у Львові, отримав вирок
Фото: facebook.com/andriy.sadovyi

Один зі студентів, який на початку року облив червоною фарбою пам’ятник Степанові Бандері у Львові, отримав чотири роки ув’язнення. Однак суд звільнив його від покарання з іспитовим терміном, повідомляє ZAXID.NET.

У процесі слідства з’ясувалося, що студентам заплатили по 1000 грн за те, щоб вони облили пам’ятник фарбою. Поліція уже знайшла замовника злочину і проти нього ведеться окреме розслідування. Відомо, що він замовив осквернення пам’ятника Бандері через власну ідеологічну неприязнь. Майнову шкоду від дій вандалів оцінили у 7100 грн.

29 квітня Галицький районний суд розглянув справу щодо одного з двох студентів Володимира Тищука. Хлопець визнав свою провину і підписав угоду з прокурором про визнання винуватості. Згідно з цією угодою, Володимиру Тищуку призначили чотири роки позбавлення волі, але звільнили його від цього покарання з іспитовим терміном два роки. Це означає, що студент перебуватиме на волі, однак упродовж двох років має періодично з’являтися до органу пробації та повідомляти про зміну місця проживання, навчання та роботи.

Як повідомляли, у ніч на 5 лютого 2021 року двоє юнаків облили червоною фарбою пам’ятник Степанові Бандері у Львові. 11 лютого поліцейські затримали вандалів – студентів віком 19 та 24 роки з Хмельницької області, які навчаються у Львові.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram