ГоловнаПолітика

Гордон намагається видати свої слова щодо Порошенка за "оціночні судження", - адвокат

Засідання у справі перенесли на 6 жовтня.

Гордон намагається видати свої слова щодо Порошенка за "оціночні судження", - адвокат
Фото: Макс Требухов

Дмитро Гордон намагається видати свої слова щодо Петра Порошенка і Маріуполя за «оціночні судження». Про це у Facebook написав адвокат Порошенка Ілля Новіков після першого судового засідання за позовом Петра Порошенка до Дмитра Гордона.

Новіков нагадав, що 7 травня в ефірі «Свободи слова» Шустера Гордон сказав: «Я знаю, що керівництво України зробило злочинну оборудку з керівництвом Росії і віддало наказ українській армії залишити Маріуполь… Порошенко з Путіним домовилися, я вважаю, про те, щоб Маріуполь здати. Армії був даний наказ вийти з Маріуполя…». Також повідомив, що суд розглянув відзив Гордона на позов за наклеп.

«У відзиві очікуване «висловлювання відповідача є оціночними судженнями» і те, що відповідати на запитання, чи є в нього докази правдивості його слів про Маріуполь і Путіна, відповідач відмовляється. До відзиву прикладені три статті з російськомовної Вікіпедії про батальйон «Азов», його командира Білецького і про самого Гордона, і диск з першою частиною прослушок Медведчука від Бігус.інфо», – повідомив Новіков. Адвокат також оприлюднив фрагмент пояснень Гордона щодо його заяви у Шустера.

«У розгляді відзиву суд Гордону відмовив, оскільки той пропустив строк на його подачу. Адвокат Гордона пояснив, що той не встиг вчасно отримати позов, оскільки дуже зайнята людина і часто їздить у відрядження… Засідання на його прохання відклали на 6 жовтня, щоб відповідач міг ознайомитися з експертизою», – зазначив адвокат Порошенка.

Як пояснив Гордон в інтерв’ю на телеканалі "Україна24", він хоче просити суд подати запит у ФСБ Російської Федерації щодо того, чи був Петро Порошенко агентом Комітету державної безпеки Радянського Союзу. Гордон додав, що також проситиме суд подати запит до Служби безпеки України.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram