ГоловнаПолітика

ЦВК зареєструвала Олега Ляшка кандидатом у народні депутати України

Загалом в ОВО №208 уже зареєстровано шість кандидатів.

ЦВК зареєструвала Олега Ляшка кандидатом у народні депутати України
Олег Ляшко

Центральна виборча комісія зареєструвала Олега Ляшка кандидатом у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі (ОВО) №208 на проміжних виборах 25 жовтня 2020 року.

Про це повідомляється на сайті ЦВК.

"Розглянувши заяви політичних партій разом з іншими документами щодо реєстрації кандидатів у народні депутати України в ОВО №208 на проміжних виборах народного депутата України 25 жовтня 2020 року та встановивши їх відповідність вимогам виборчого законодавства, комісія зареєструвала трьох кандидатів у народні депутати України в цьому окрузі", - йдеться в повідомленні.

Так, ЦВК зареєструвала таких кандидатів:

- Ляшка Олега Валерійовича, 1972 року народження (м. Чернігів), лідера політичної партії "Радикальна партія Олега Ляшка", суб'єкт висування - Радикальна партія Олега Ляшка;

- Донця Івана Михайловича, 1956 року народження (село Миколаївка Менського району Чернігівської області), члена Прогресивної соціалістичної партії України, суб'єкт висування - Прогресивна соціалістична партія України;

- Чорного Віталія Анатолійовича, 1982 року народження (село Новоякимівка Мелітопольського району Запорізької області), члена політичної партії "Команда Сергія Мінька", суб'єкт висування - політична партія "Команда Сергія Мінька".

Раніше ЦВК також зареєструвала кандидатами в депутати у цьому окрузі самовисуванця із Сум Олексія Оскера; самовисуванця, підприємця з Ірпеня Михайла Побігая, та Сергія Суханова.

Раніше Комісією вже було зареєстровано трьох кандидатів у народні депутати України в ОВО № 208 – Олексія Оскера, Михайла Побігая та Сергія Суханова.

Загалом в ОВО №208 уже зареєстровано шість кандидатів у народні депутати України.

Нагадаємо, у червні лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко підтримала Ляшка на довиборах до Верховної Ради в окрузі №208.

Ляшко прийшов у політику від Блоку Юлії Тимошенко 2006 року. З 2011 року очолює власну Радикальну партію.

Вибори у 208 окрузі в Чернігівській області пройдуть у зв'язку із загибеллю народного депутата Валерія Давиденка. Його знайшли мертвим з вогнепальним пораненням 25 травня в туалеті офісного центру в Києві.

4 червня Ляшко публічно оголосив, що піде на вибори в цьому окрузі.

Голосування пройде 25 жовтня 2020 року.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram