ГоловнаПолітика

"Народний фронт" готовий узяти Ляшка на поруки і внести за нього заставу

Партія підтримала ексдепутата в бійці з Герусом.

"Народний фронт" готовий узяти Ляшка на поруки і внести за нього заставу
Фото: nfront.org.ua

Партія "Народний фронт" розцінює оголошення підозри лідерові Радикальної партії Олегу Ляшку в справі, що передбачає міру покарання від чотирьох до семи років, як намагання показового політичного переслідування.

"Нагадаємо, Олег Ляшко виступив проти імпорту російської електроенергії, що веде до руйнування енергетичної незалежності України та захоплення її Росією. Ми упевнені, штовханина Ляшка з представником влади, який свідомо пролобіював імпорт електроенергії з Росії, сьогодні використовується як банальний привід для демонстративної розправи за політичну позицію", - зазначили в "НФ".

Фракція "Народного фронту" під час роботи в парламенті попереднього скликання і лідер нашої політичної сили Арсеній Яценюк на посаді прем'єр-міністра України у 2014-2016 роках ініціювали та приймали комплекс рішень для звільнення нашої держави від енергетичних зашморгів країни-агресора. Саме тому ми обурені діями представників нинішньої влади, які повертають це ярмо, завдаючи шкоди національним інтересам України. 

Актив "Народного фронту" заявляє про свою підтримку позиції Олега Ляшка, про готовність узяти його на поруки та внести необхідну суму застави.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram