ГоловнаПолітика

Кучма скептично ставиться до ідеї блокувати Крим

Блокада півострова матиме "занадто низький вплив" на РФ, вважає колишній президент України.

Кучма скептично ставиться до ідеї блокувати Крим
Фото: Макс Левин

Колишній президент України Леонід Кучма скептично ставиться до ідеї депутатів Верховної Ради Мустафи Джемілєва і Рефата Чубарова блокувати постачання продуктів у захоплений росіянами Крим. Про це він сказав репортерові LB.ua у кулуарах міжнародної конференції YES.

"Я думаю, що занадто низький вплив (матиме це дія на Росію, - ред.). Ми перед світовою спільнотою виступимо як ті, хто своїм колись співвітчизникам буде ставити палиці в колеса. Але треба дивитися, щоб за всіма міжнародними правилами були стосунки на нашому кордоні з Кримом, а не просто щоб таємними стежками все вивозилося", - сказав Кучма.

На питання, чи можлива в осяжному майбутньому деоккупація Криму, Леонід Кучма відповів, що "це платівка, яка довго грає".

Нагадаємо, Джемілєв і Чубаров анонсували, що у 20-х числах вересня кримські татари зберуться на адміністративному кордоні між Херсонською областю та Кримом, щоб блокувати фури з товарами. На думку лідерів кримськотатарського народу, "не можна годувати бандитів, які знущаються над нашими співвітчизниками на окупованій території".

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram