ГоловнаПолітика
Спецтема
Парламентские выборы

Європейські ліберали заступилися за Тимошенко і Луценка

Гі Верхофстадт оцінив роботу Кваснєвського і Кокс.

Європейські ліберали заступилися за Тимошенко і Луценка
Фото: svobodanews.ru

Лідер Групи лібералів Європарламенту Гі Верхофстадт сподівається, що влада України здійснить необхідні кроки для запобігання вибірковому правосуддю в майбутньому.

Про це він заявив після сьогоднішнього засідання конференції президентів Європарламенту, на якому розглядали проміжну

доповідь Александра Кваснєвського і Пета Кокса про їхню моніторингову місію в Україні.

"Я сподіваюся, що цю місію буде продовжено, і після того як будуть зроблені висновки, українська влада здійснить необхідні кроки для поліпшення ситуації та запобігання вибірковому використанню правосуддя, як у випадках Юлії Тимошенко і Юрія Луценка", - сказав лідер лібералів Європарламенту

Це стартова точка, яка може сприяти чесному і справедливому процесу, належному поводженню з Тимошенко, і, можливо, також поліпшить відносини між ЄС та Україною шляхом побудови взаємної довіри.— Мартін Шульц, президент Європарламенту

Він зазначив, що місія Кваснєвського і Кокса отримала повну підтримку офісу прем'єр-міністра Миколи Азарова.

Верхофстадт також висловив переконання в тому, що аналіз результатів місії стане предметом дискусій у Європарламенті та Раді ЄС і сприятиме "більшій довірі в перспективі й амбіціям відносин ЄС-Україна".

Зазначимо, сьогодні конференція президентів Європарламенту розглянула проміжну

доповідь Кваснєвського і Кокса. Зокрема, було вирішено призупинити місію на час передвиборної кампанії для того, щоб представників Європарламенту не використали як інструменти політичної боротьби.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram