>

Алонсо виграв Гран-прі Німеччини

Лідер чемпіонату світу "Формула-1", пілот Ferrari Фернандо Алонсо здобув третю перемогу цього сезону, вигравши в неділю, 22 липня, Гран-прі Німеччини.

Іспанець стартував із поул-позиції й лідирував практично всю гонку.

Друге місце зайняв Себастьян Феттель із Red Bull, а третім фінішував Дженсон Баттон (McLaren). Четвертим став Кімі Райкконен (Lotus).

На старті гонки Феліпе Маса врізався в Деніела Ріккардо, зламавши собі переднє антикрило, уламки від якого всіяли трасу в першому повороті. Утім, дирекція Гран-прі Німеччини не випустила автомобіль безпеки.

Через кілька кіл по одному з уламків проїхав Льюїс Хемілтон і проколов собі заднє колесо. Британець зміг продовжити заїзд у глибині пелетону, поки на 58 колі не заїхав у бокси - в підсумку чемпіон 2008 року виявився єдиним пілотом, який зійшов із дистанції.