Безпілотники Департаменту активних дій ГУР МО знищили ЗРГК "Панцир-С2" на Запорізькому напрямку.
Про це розповіли у ГУР МОУ та опублікували знищення російської техніки.
"Окупанти намагалися сховати свій ЗРГК у підземному укритті, але безпілотники ДАД відпрацювали так, що техніка вигоріла вщент.
Нам дуже подобається, як воно горить, а росіяни бігають і метушаться", – підкреслюють у розвідці.








