Бійці ГУР знищили російський "Панцир-С2" на Запорізькому напрямку

Окупанти намагалися заховати ЗРГК у підземному укритті.

Бійці ГУР знищили російський "Панцир-С2" на Запорізькому напрямку
ракетна система 'Панцир'
Фото: скрін

Безпілотники Департаменту активних дій ГУР МО знищили ЗРГК "Панцир-С2" на Запорізькому напрямку. 

Про це розповіли у ГУР МОУ та опублікували знищення російської техніки.

"Окупанти намагалися сховати свій ЗРГК у підземному укритті, але безпілотники ДАД відпрацювали так, що техніка вигоріла вщент. 

Нам дуже подобається, як воно горить, а росіяни бігають і метушаться", – підкреслюють у розвідці.

Реклама
Реклама