К жене Калашникова пришли с обыском

Печать
К жене Калашникова пришли с обыском
Фото: Макс Левин
Новости по теме

Обыск проводится по тому же адресу, где застрелили экс-нардепа.

В квартире экс-регионала Олега Калашникова на проспекте Правды в Киеве проводится обыск.

Об этом LB.ua сообщил информированный источник.

Кто именно из силовиков - МВД, ГПУ или СБУ - не уточняется. Известно лишь, что обыск проводится в квартире, где жил и возле которой был застрелен Калашников. К моменту прихода силовиков дома находилась жена погибшего.

Напомним, Олега Калашникова убили несколькими выстрелами в подъезде собственного дома 15 апреля.

Тэги: обыск, Олег Калашников
Печать
Читайте в разделе
  • Реформа у цифрах і діях У 2016 році ми започаткували і розпочали реалізацію шести нових проектів міжнародної технічної допомоги. Ідеться про децентралізацію, розвиток місцевого самоврядування, енергоефективність, відновлення Донецької та Луганської областей.
  • 5 новинок літа, які вже стали бестселерами у світі В наш час безкінечного стресу дуже важливо зберігати присутність духу і не впадати у відчай. Книга Таль Бен–Шахара вчить нас не тільки знаходити щастя у повсякденні, велике та маленьке, але і не втрачати його, підтримувати, як підтримують вогник під час шторму.
  • Імена-вибухівки Назви грають величезну роль у житті людей, адже вони є інструментами впорядкуваня простору і часу. Вони розповідають нам і решті світу про те, хто ми є. Саме тому декомунізація – винятково важливий процес, хоч і спізнілий на 25 років.
Выбор читателей