К жене Калашникова пришли с обыском

Печать
К жене Калашникова пришли с обыском
Фото: Макс Левин
Новости по теме

Обыск проводится по тому же адресу, где застрелили экс-нардепа.

В квартире экс-регионала Олега Калашникова на проспекте Правды в Киеве проводится обыск.

Об этом LB.ua сообщил информированный источник.

Кто именно из силовиков - МВД, ГПУ или СБУ - не уточняется. Известно лишь, что обыск проводится в квартире, где жил и возле которой был застрелен Калашников. К моменту прихода силовиков дома находилась жена погибшего.

Напомним, Олега Калашникова убили несколькими выстрелами в подъезде собственного дома 15 апреля.

Тэги: обыск, Олег Калашников
Печать
Материалы по теме
Читайте в разделе

  • ​Їх виховав Конан Дойл: топ-15 найпопулярніших детективів 22 травня 157 років тому народився той, хто вигадав одного із найбільш улюблених детективів світу - Артур Конан Дойл. Шерлок Холмс має багато шанувальників у світі та породив цілий ряд класних детективів.
  • «Залишкове» ставлення до освіти – шлях у нікуди Колосальний «відтік мізків» – і молоді, і зрілих науковців – зумовлений неграмотною державною політикою. Сьогодні зарплатня доктора наук в Україні складає близько 4000 гривень на місяць. Не дивно, що за 2015 рік з України виїхали більше тисячі науковців, серед яких близько 100 докторів наук і 500 кандидатів.
  • Це ще не кінець В існуючих реаліях Україна непередбачено буде рухатись при імпровізації і маніпуляції мирним планом президентом до посилення кризи державності та розколу між українцями. Припинити може це тільки повна зміна політичного класу.