ГоловнаСвіт

США приєднаються до ініціативи "Трильйон дерев"

Президент США виступив на Всесвітньому економічному форумі в Давосі.

США приєднаються до ініціативи "Трильйон дерев"
Фото: bipbap.ru

Сполучені Штати приєднаються до Міжнародної екологічної ініціативи "Трильйон дерев". Про це під час Всесвітнього економічного форуму в Давосі заявив президент США Дональд Трамп.

"І в цьому напрямку ми використовуємо наше лідерство для відновлення, вирощування і кращого управління нашими деревами і лісами загалом. Це не час для песимізму. Настав час оптимізму", - заявив президент США.

У той самий час він натякнув, що "виступає проти низки екологічних активістів", які наполягають на катастрофічних глобальних сценаріях. "Щоб скористатися можливостями, які готує нам день прийдешній, ми повинні відкинути ідеї вічних пророків загибелі. Вони - послідовники колишніх фальшивих пророків. Вони є в нас у США, такі люди є й у ваших країнах. Вони хочуть, щоб ми постраждали. Але цього не допустимо", - зауважив Трамп.

Президент США також зазначив, що він є великим прихильником ідеї чистого довкілля. "Зараз ми багато робимо в цьому напрямку у США. Однак я все ж хочу, щоб наші повітря і вода були чистішими", - сказав він.

Нагадаємо, влітку 2019 року швейцарські вчені прийшли до висновку, що найефективніший спосіб боротьби з глобальним потеплінням - садити багато дерев. Згідно з підрахунками, трильйон посаджених дерев - достатня кількість для боротьби із цим явищем.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram