>

"Аталанта" Маліновського і Коваленка не змогла вийти до чвертьфіналу Ліги чемпіонів

Бергамці і вдруге програли "Реалу".

Танок переможців - Серхіо Рамос і Лукас Васкес

У Мадриді на стадіоні "Альфредо ді Стефано" пройшов повторний поєдинок 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між "Реалом" і "Аталантою".

Як і три тижні тому перемогу святкували мадридці - 3:1.

У перші хвилини зустрічі гості спробували створити пресинг, але "бланкос" із цим тиском суперника успішно впоралися і надалі підтвердили статус фаворита.

На 34-й хвилині Лука Модрич скористався помилкою голкіпера "Аталанти" Марко Спортьєлло під час винесення м'яча і забезпечив результативним пасом Каріма Бензему, який у дотик з 14 метрів відправив м'яч у нижній кут воріт - 1:0.

А коли на 60-й хвилині Вінісіус Жуніор заробив пенальті, а Серхіо Рамос його реалізував - стало остаточно зрозуміло, що "Королівський клуб" виходить до чвертьфіналу турніру.

У завершальну 10-хвилинку команди обмінялися голами: на м'яч Луїса Мюріеля на 83-й хвилині ще через дві своїм відповів Марко Асенсіо - 3:1.

І за сумою двох матчів (4:1) "Реал" вийшов у наступний раунд плей-оф.

Українець Руслан Маліновський відіграв увесь матч. Віктор Коваленко до складу "Аталанти" не потрапив.