>

У півфіналі Кубка Італії проти "Інтера" Буффон провів свій 1100-й матч у кар'єрі

Цей вечір Джанлуїджі запам'ятає надовго.

Джанлуїджі Буффон

У першому півфінальному матчі Кубка Італії "Інтер" приймав "Ювентус" і поступився - 1:2.

Відкрили рахунок господарі - це зробив Лаутаро Мартінес уже на 9-й хвилині - 1:0.

Однак на 26-й хвилині захисник "Інтера" Ешлі Янг неакуратно повівся у власному штрафному майданчику з Хуаном Куадрадо, і рефері Джанпаоло Кальварезе за допомогою VAR вказав на 11-метрову позначку. Кріштіану Роналду був точним.

А через 9 хвилин португалець зауважив неузгоджені дії голкіпера господарів Саміра Хандановича з захисником Алессандро Бастоні, перехопив м'яч і по-більярдному "від борта" відправив його "в лузу" - 1:2.

Другий тайм пройшов під диктовку "Інтера", але вдала гра Джанлуїджі Буффона забезпечила гостям підсумкову перемогу, яка, до речі, ще не вивела Bianconeri у фінал турніру, тому що регламент передбачає повторну зустріч, яка відбудеться рівно через тиждень.

Щодо Буффона, то цей поєдинок став для досвідченого голкіпера 1100-м у кар'єрі. Джанлуїджі провів 679 матчів за "Ювентус", 220 - за "Парму", 176 - за збірну Італії і ще 25 - за ПСЖ.

Додамо, що сьогодні в другому півфіналі "Наполі" прийме "українську" "Аталанту".

Огляд історичного для Буффона матчу "Інтер" - "Ювентус".