>

Драматична серія пенальті виявила переможця фіналу Кубка України

"Динамо" удванадцяте стало володарем національного Кубка.

"Динамо" - володар Кубка України сезону-2019/20

У Харкові на ОСК "Металіст" пройшов фінал Кубка України, в якому зустрілися "Ворскла" і "Динамо".

Рахунок відкрили полтавці на 11-й хвилині - Руслан Степанюк зблизька вразив ворота Георгiя Бущана - 1:0.

Однак у середині тайму зусиллями Беньяміна Вербича "Динамо" зрівняло рахунок - 1:1.

Незважаючи на відчутну ігрову та територіальну перевагу киян, рахунок в основний і додатковий час більше не змінився.

У серії пенальті перші 7 ударів футболісти обох команд виконали бездоганно. Але з наступних своїх двох ударів полтавці не реалізували жодного, а кияни - лише 50%.

Однак цього виявилося достатньо для завоювання 12-го у своїй клубній історії Кубка України.

Highlights матчу "Ворскла" - "Динамо" - на сайті офіційного мовника фіналу Кубка України.