>

Дмитренко став бронзовим призером ЧЄ-2014 з легкої атлетики після дискваліфікації росіянина

Українець поміняв "дерев'яну" медаль на бронзову.

Руслан Дмитренко

Українського легкоатлета Руслана Дмитренка визнано бронзовим призером чемпіонату Європи-2014 з спортивної ходьби на 20 км, повідомляють на офіційному сайті Федерації легкої атлетики України.

34-річний уродженець Київської області отримав нагороду після дискваліфікації росіянина Олександра Іванова за порушення антидопінгових правил.

Нагадаємо, на чемпіонаті Європи в Цюриху, який відбувся 6 років тому, Дмитренко лише за результатами фотофінішу поступився третьою позицією ще одному росіянину Денису Стрєлкову.

Своєю чергою чинний на той момент чемпіон світу Іванов на кілометровому колі, прокладеному міськими вулицями, посів друге місце.

Після його дискваліфікації на друге місце піднявся Стрєлков, а Дмитренко, відповідно, на третє.

Відзначимо, що чемпіоном Європи став іспанець Мігель Анхель Лопес, який фінішним прискоренням вирвав перемогу в боротьбі з двома росіянами й українцем. Перше місце від четвертого в результаті відокремили всього 2 секунди.

Нагадаємо, Дмитренко в березні потрапив у ДТП під Києвом. Руслан отримав численні переломи ніг і рук.