>

Гвардіола назвав найважчу свою поразку у тренерській кар'єрі

На щастя для Хосепа, таких поразок було небагато.

Гвардиола после финала Кубка Германии-2016

Головний тренер "Манчестер Сіті" Хосеп Гвардіола розповів про найболючішу поразку у тренерській кар'єрі.

Раніше він працював з "Баварією" й "Барселоною".

"0:4 з "Баварією" проти "Реала", - цитує іспанського фахівця Mundo Deportivo. -Того дня я взяв усю провину на себе. Не могли діяти таким чином. У нас була відмінна команда.

Добре, що люди просять виграти Лігу чемпіонів. Приємно думати, що цього року є ще одна можливість".

Нагадаємо, матч, про який згадує Хосеп - це матч-відповідь півфіналу Ліги чемпіонів-2013/14, зіграний на мюнхенській "Альянц Арені".

З урахуванням першого матчу (1:0 на користь "Реала"), фаворитом за право зіграти у фіналі розглядалася саме "Баварія". Але мюнхенці були принижені на очах у 68 тис. своїх уболівальників.

Дублем за "бланкос" відзначилися Серхіо Рамос і Кріштіану Роналду.

Фінал, зіграний у Лісабоні на "Ештадіу ду Бенфіка", запам'ятався багатьом.

Лише на 90+3 хвилині Рамосу вдалося зрівняти рахунок у поєдинку проти своїх земляків з "Атлетіко" (1:1). А у додатковий час голи Гарета Бейла (110-я хвилина), Марсело (118) і Роналду (120 - з пенальті) забезпечили "Реалу" перемогу - 4:1.

Примітно, що головним тренером "Реала" того року був Карло Анчелотті, який у сезоні 2016 року змінив саме Гвардіолу у "Баварії".