>

"Ліверпуль" вирвав путівку у фінал клубного чемпіонату світу

У півфіналі вирішальний гол "червоні" забили в компенсований час.

Игроки "Ливерпуля" поздравляю Фирмино (№9) с решающим голом

У другому півфінальному матчі клубного чемпіонату світу в Катарі зустрічалися переможець Ліги чемпіонів КОНКАКАФ мексиканський клуб "Монтеррей" і найсильніший клуб Європи – "Ліверпуль".

Для підопічних Юргена Клоппа матч склався непросто. В першу чергу через великі кадрові проблеми, а також рішення коуча провести ротацію складу.

У результаті, в центр оборони поставили Джордана Хендерсона і Джо Гомеса, а Роберто Фірміно і Садіо Мане залишилися "на лавці".

Проте "Ліверпуль" доволі швидко відкрив рахунок зусиллями Набі Кейта (12-та хвилина) - 1:0.

Однак уже через 2 хвилини мексиканці скористалися неузгодженими діями оборони "червоних" і відновили рівновагу в рахунку - 1:1.

У заключній частині поєдинку Клоппу все ж довелося випустити на поле Мане і Фірміно, і Роберто на 90+1 хвилині позбавив можливості "Монтеррей" перевести гру до додаткового часу, а, може, і до пенальті - 2:1.

"Ліверпуль" у головному матчі турніру в суботу зіграє з бразильським "Фламенго", який обіграв напередодні аравійський "Аль-Хіляль" - 3:1.