Є перша збірна, яка пробилася на Євро-2020

Збірна Бельгії здобула 7-му перемогу поспіль.

Сборная Бельгии

Збірна Бельгії першою серед усіх збірних пробилася на Євро-2020.

Напередодні в 7-му турі групи I бронзовий призер останнього Чемпіонату світу в Брюсселі на стадіоні "Руа Бодуен" "виніс" національну команду Сан-Марино 9:0.

Примітно, що до 28-ї хвилини рахунок залишався "сухим". Але гол Ромелу Лукаку немов прорвав греблю - за 17 хвилин, що залишилися до перерви, підопічні Роберто Мартінеса встигли забити ще 5 м'ячів.

Здобувши 7-му перемогу поспіль у відбірковому циклі, збірна Бельгії як мінімум гарантувала собі 2-ге місце в групі.

У паралельному матчі збірна Росії в "Лужниках" обіграла шотландців 4:0. Завдяки цій перемозі підопічні Станіслава Черчесова продовжують переслідування бельгійців - збірні відділяють 3 очки.

У передостанньому турі 16 листопада в Росії відбудеться очна дуель команд, яка і визначить переможця групи.

Нагадаємо, в першій зустрічі цих команд сильнішими виявилися бельгійці 3:1.