>

У битві лідерів Першої ліги - "Металіста 1925" і "Дніпро-1" не обійшлося без видалення

Дніпряни здобули мінімальну перемогу.

Напередодні відновився чемпіонат України з футболу серед команд Першої ліги.

І в першому ж турі зустрілися лідери ліги - на харківському ОСК "Металіст" місцевий клуб приймав "Дніпро-1".

У дебюті матчу рахунок ефектним ударом головою відкрив гравець господарів Олександр Жданов, 1:0.

В середині першого тайму харків'яни допустили безглузду помилку в обороні, що призвела до призначення 11-метрового в їхні ворота. Станіслав Куліш холоднокровно реалізував пенальті, 1:1.

Через 2 хвилини "Металіст 1925" залишився в меншості, коли в спірному епізоді червону картку отримав Дмитро Гранкін.

Чисельну перевагу гості реалізували на початку другої 45-хвилинки - гол на рахунку Ореста Кузика, 2:1.

Наприкінці поєдинку господарі могли відігратися, проте після удару того самого Жданова м'яч влучив у штангу.

Після успіху у Харкові команда Дмитра Михайленка набрала 46 очок і зміцнила лідерство, довівши свою перевагу над харків'янами до 8 очок.