Збірна Німеччини з футболу зазнала чергової поразки

Команда Франції обіграла німців з рахунком 2:1 в Лізі Націй.

Мануэль Нойер

Збірна Німеччини зазнала другої за останні чотири дні поразки.

Цього разу підопічні Йоахіма Лева були биті діючими чемпіонами світу - французами в рамках 4-го туру Ліги Націй 2:1.

Водночас почали поєдинок німці за "здравіє" - на 14-й хвилині Тоні Кроос реалізував пенальті за гру рукою у власному штрафному майданчику захисника господарів Преснеля Кімпембе 0:1.

Наступні 50 хвилин ігрового часу підопічні Лева в кращих своїх традиціях відіграли строго і дисципліновано в обороні, при цьому не забуваючи про контратаки.

У підопічних Дідьє Дешама було кілька перспективних моментів, але на те вони і є чемпіонами світу, щоб створювати гостроту біля чужих воріт.

На початку другої половини зустрічі гості віддали ініціативу французам, за що і поплатилися тонким голом Антуана Грізманна, забитого гравцем мадридського "Атлетіко" на 62-й хвилині 1:1.

А під завісу поєдинку неакуратний підкат Матса Хуммельса на Блеза Матюїді привів до призначення другого в матчі пенальті.

Грізманн не схибив 2:1.

Збірна Німеччини, услід за розгромною поразкою від голландців чотирма днями раніше (0:3), зазнає другої поразки поспіль в Лізі Націй.

В останніх п'яти матчах Бундестім виграла лише раз при трьох поразках.