>

Фанати "Дженоа" в матчі Серії А мовчали 43 хвилини в пам'ять про жертв трагедії в Генуї

Генуезці обіграли "Емполі" 2:1

Уболівальники "Дженоа" під час матчу 2-го туру чемпіонату Італії проти "Емполі" (2:1) ушанували пам'ять жертв трагедії з обваленням мосту Моранді.

Фанати на трибунах мовчали протягом 43 хвилин. Виняток становили лише миті, коли генуезці забивали голи на 6-й і 18-й хвилинах (Кшиштоф Петек і Крістіан Куаме).

Після 43 хвилин тиші вболівальники почали скандувати "Генуя, Генуя", а на електронному табло стадіону з'явився список 43 загиблих у результаті катастрофи.

Обвалення сталося 14 серпня. У момент аварії на мосту перебували 30 автомобілів.