>

Нинішні чемпіони світу з поразки стартували на ЧС-2018

Кривдниками Бундестім стала збірна Мексики

Болельщики сборной Мексики

Лише день на вершині хіт-параду сенсацій Чемпіонату світу-2018 протрималася нічия ісландської збірної з командою Аргентини.

У стартовому матчі Групи F у Москві на спортивній арені "Лужники" збірна Мексики обіграла нинішніх чемпіонів світу - збірну Німеччини 1:0.

Єдиний м'яч у надзвичайно видовищному й динамічному поєдинку на 35-й хвилині забив Ірвінг Лосано.

Варто додати, що олімпійські чемпіони Лондона-2012 - збірна Мексики в першому таймі могла неодноразово забити, настільки важкуватий вигляд мали німці на тлі різких контратак "зелених".

У другому таймі мексиканці також мали кілька прекрасних нагод подвоїти і навіть потроїти свою перевагу.

І лише з настанням утоми в суперника, підопічні Йоахіма Льова стали створювати щось реальне біля воріт Гільєрмо Очоа.

Однак збірна Мексики відбилася та, до завтрашнього матчу Швеція-Південна Корея, очолила Групу F.