>

Семеренко взяла срібло у гонці переслідування на Кубку світу

У шведському Естерсунді завершився перший етап Кубка світу цього сезону

У шведському Естерсунді завершився перший етап Кубка світу з біатлону сезону 2014/15, де в жіночій гонці переслідування друге місце завоювала українська спортсменка Валентина Семеренко, повідомляє УНІАН.

Ця гонка завершувала перший етап КС.

Українка пішла зі стартової решітки під шостим номером за результатами спринту, що відбувся напередодні. Відмінна стрілянина і висока швидкість проходження дистанції дозволили українці втрутитися в битву за медалі після останньої стрільби. Єдиною, хто обігнала українку, стала Кайса Маккарайнен з Фінляндії - 35 хвилин 1,7 секунди.

Семеренко в фінішному створі боролася за срібло-бронзу з Доротеєю Вієрер з Італії. Українка обійшла італійку на 0,4 секунди.

Нагадаємо, раніше на цьому етапі змагань Семеренко зайняла 3-е місце в індивідуальній гонці, а Сергій Семенов посів 2-е місце в аналогічній гонці у чоловіків.