На Миколаївщині росіяни пошкодили енергоінфраструктуру, майже 900 споживачів без світла

Під ворожим обстрілом опинилася Куцурубська громада.

На Миколаївщині росіяни пошкодили енергоінфраструктуру, майже 900 споживачів без світла
Ліквідація наслідків атаки
Фото: ДСНС

Російські окупанти атакували енергетичну інфраструктуру Куцурубської громади на Миколаївщині. 

Про це повідомляє очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім.

"Учора зранку ворог завдав удару, попередньо з РСЗВ, по Куцурубській громаді. Внаслідок чого було пошкоджено лінію електропередач за межами населених пунктів. Відбулось відключення 888 споживачів громади, станом на зараз – ведуться роботи з відновлення. Постраждалих немає", – ідеться у повідомленні.

За інформацією ОВА, на Миколаївщині вводяться черги планові по відключенню.

 

Реклама
Реклама