ГоловнаСуспільствоЖиття

Антикорсуд визнав необґрунтованими активи екскерівника обласного ТЦК на 3,8 млн грн

Суд постановив стягнути в дохід держави будинок із земельною ділянкою, а також вартість автомобіля на суму 786 тис. грн.

Антикорсуд визнав необґрунтованими активи екскерівника обласного ТЦК на 3,8 млн грн
Фото: З відкритих джерел

Вищий антикорупційний суд визнав необґрунтованими активи родини колишнього керівника одного з обласних ТЦК та СП на понад 3,8 млн грн, повідомили у ДБР.

“За матеріалами ДБР та НАЗК Вищий антикорупційний суд частково задовольнив позов Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про визнання необґрунтованими активів родини колишнього керівника одного з обласних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на суму понад 3,8 млн грн”, – йдеться у пресрелізі.

Йдеться про:

  • будинок із земельною ділянкою вартістю понад 1,8 млн гривень та 253 тис. гривень відповідно;
  • два автомобілі, зареєстровані на дружину посадовця;
  • 20 тис. доларів США, набуті ним разом із дружиною.

Суд постановив стягнути в дохід держави будинок із земельною ділянкою, а також вартість одного з автомобілів – 786 тис. грн.

Аналіз доходів і видатків посадовця та його сім’ї засвідчив, що придбати це майно за рахунок законних доходів було неможливо. Також встановлено, що активи купували за готівку, тоді як родина переважно витрачала підтверджені доходи у безготівковій формі.