У Житомирі затримали ворожу агентку, яка наводила на область ракетно-дронові удари ворога. Серед головних цілей агресора були бойові підрозділи та логістичні склади Сил оборони.
Про це повідомили в Офісі генпрокурора та в пресслужбі СБУ.
За даними слідства, після повномасштабного вторгнення РФ на територію України жінка добровільно співпрацювала з ворогом. Для виконання ворожого завдання коригувальниця обходила місто та його околиці, де намагалась виявити місця найбільшого зосередження особового складу українських захисників.
Підозрювана також інформувала ворога про наслідки ракетних ударів по Житомирщині.
![Затримана зрадниця із Житомира](https://i.lb.ua/106/13/66460a859938c.png)
Правоохоронці затримали інформаторку за місцем її проживання у м. Житомирі.У фігурантки вилучено мобільний телефон із доказами її контактів з агресором.
Як встановило розслідування, ворожою поплічницею виявилася місцева жителька, ідеологічна прихильниця рашизму.Наразі їй обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.Їй загрожує довічне ув’язнення.
У Харкові затримали 18-річного місцевого жителя, який допомагав росіянам готувати новий наступ. Затримали його "на гарячому", коли він фотографував військовий об’єкт.