Зі шпилю адмінбудівлі залізорудного комбінату у Кривому Розі зняли радянську зірку. На її місце встановили український тризуб.
![](https://i.lb.ua/056/02/627f733a209a4.png)
Про це йдеться на фейсбук-сторінці АТ "Криворізький залізорудний комбінат".
"Вітаємо працівників Криворізького залізорудного комбінату, мешканців міста та всіх патріотів держави з визначною для нас подією – встановленням національного Герба України на шпилі адміністративної будівлі АТ «Кривбасзалізрудком». Пишаємося героями, патріотами, волонтерами та всіма небайдужими мешканцями Кривого Рогу", – сказано в повідомленні.
![](https://i.lb.ua/036/45/627f7326ab457.png)
![](https://i.lb.ua/090/36/627f735c8c4d7.png)
![](https://i.lb.ua/120/03/627f737a383c8.jpeg)
![](https://i.lb.ua/039/49/627f73a8594ec.png)
Як повідомляли, раніше в Дніпрі перейменували понад 30 вулиць та провулків, назви яких були пов’язані з Росією.