У Новій Одесі у Миколаївській області стався вибух газу у житловому будинку.
Про це повідомили у МВС.
“ДСНС України: У м. Нова Одеса в кутовій частині п’ятиповерхового житлового будинку стався вибух побутового газу, внаслідок чого зруйновано 4 та 5-ий поверхи”, – йдеться у повідомленні.
Інформація щодо жертв і постраждалих уточнюється.
На місці події працюють 20 рятувальників і 5 одиниць техніки.
Оновлення 10:54. . Попередньо заблоковано 2 особи на 5 поверсі.
Оновлення 11:13. Станом на 10:50 на п'ятому поверсі постраждало 3 особи, які врятовані ДСНС та передані медикам. В однієї особи попередньо перелом руки та пошкодження хребта, дві особи перебувають у шоковому стані.
Оновлення 12:06. З пошкодженого під'їзду евакуйовано 50 осіб. За даними Нацполіції, у квартирі на 4-му поверсі, ймовірно, знаходиться жінка, яка проживала сама.
Наразі ДСНС демонтує зруйновані елементи конструкцій будинку.
Всього залучено 107 рятувальників, поліцейських, кінологів, працівників МОЗ, Обленерго, Облгаз та 24 одиниці техніки.
На місці працює штаб з ліквідації наслідків події та оперативна група Головного управління ДСНС України у Миколаївській області.
Оновлення 13:56. Рятувальники виявили тіло непритомної жінки з квартири на 4 поверсі.
Оновлення 17:02. Як повідомили у Миколаївській ОДА, за попередніми даними від зупинки серцю на фоні серцево-судинної недостатності загинув літній чоловік, якого евакуювали із сусіднього під'їзду, три особи постраждали.
"На даний момент небезпечну подію, пов'язану з вибухом побутового газу в багатоквартирному 5-ти поверховому житловому будинку у місті Нова Одеса, попередньо класифікували як надзвичайну ситуацію техногенного характеру, місцевого рівня", - йдеться у повідомленні.
Водночас у ДСНС повідомили, що о 16:46 підрозділи ДСНС деблокували тіло жінки з квартири на 4 поверсі. Медики констатували смерть жінки.
![](https://i.lb.ua/028/09/61a20de509f32.jpeg)
![](https://i.lb.ua/041/22/61a20df2af511.jpeg)
![](https://i.lb.ua/052/33/61a20dfd04628.jpeg)
![](https://i.lb.ua/065/46/61a20e0aeeedb.jpeg)
![](https://i.lb.ua/077/58/61a20e168a5f6.jpeg)
![](https://i.lb.ua/093/11/61a20e265e0f1.jpeg)
![](https://i.lb.ua/048/31/61a1efb67c51d.jpeg)
![](https://i.lb.ua/023/09/61a1f11a58756.jpeg)
![](https://i.lb.ua/036/22/61a1f127efa5c.jpeg)
![](https://i.lb.ua/052/38/61a1f13750f5f.jpeg)
![](https://i.lb.ua/072/58/61a1f14b60972.jpeg)
![](https://i.lb.ua/087/10/61a1f15ab8d63.jpeg)
![](https://i.lb.ua/104/27/61a1f16b4e690.jpeg)
![](https://i.lb.ua/125/48/61a1f180ac8d6.jpeg)
![](https://i.lb.ua/126/49/61a1f1819e0d1.jpeg)