ГоловнаСуспільствоЖиття

У п'ятницю в Києві обіцяють невеликий сніг і до +3 градусів

Температура повітря вночі -2...-4.

У п'ятницю в Києві обіцяють невеликий сніг і до +3 градусів
Фото: EPA/UPG

У п'ятницю, 24 січня, в Києві хмарно з проясненнями, вночі без опадів, вдень місцями невеликий сніг, на дорогах місцями ожеледиця, вітер західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі -2...-4 градуси, удень +1...+3 градуси.

Про це повідомив Гідрометеорологічний центр.

На заході України хмарно з проясненнями, без опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі -2...-9 градусів, удень +1...+8 градусів.

У Карпатах без опадів, температура вночі -8...-13 градусів, удень -1...+4 градуси.

На півночі України хмарно з проясненнями, вночі без опадів, удень місцями невеликий сніг, на дорогах місцями ожеледиця, вітер західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі -1...-7 градусів, удень -1...+4 градуси.

У центрі України хмарно з проясненнями, без опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі -1...-7 градусів, удень -1...+4 градуси.

На сході України хмарно з проясненнями, місцями невеликий сніг, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі -4...-9 градусів, удень -2...+4 градуси.

На півдні України хмарно з проясненнями, без опадів, вітер південно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі 0...-6 градусів, удень 0...+5 градусів, в Одеській області до +8 градусів.

У Криму хмарно з проясненнями, без опадів, вітер південно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі -1...-6 градусів, удень 0...+5 градусів.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram