Близько 07:45 у вівторок у селі Двірець під Житомиром сталася ДТП, в результаті якої загинули три людини. Ще троє, в тому числі дитина, отримали травми.
Про це повідомила прес-служба поліції.
![](https://i.lb.ua/064/42/5c18c1f3efe6d.jpeg)
За попередніми даними, аварія сталася з вини 38-річного водія Opel, який не впорався з керуванням і виїхав на смугу зустрічного руху, де сталося зіткнення з автомобілем Toyota.
Водій Opel і два його пасажири (віком 38 і 71 рік) загинули. 8-річного хлопчика, який також був у машині, госпіталізували.
37-річна жінка, яка була за кермом Toyota, і її 45-річна пасажирка з Польщі, отримали ушкодження та доставлені до лікарні Житомира.
![](https://i.lb.ua/078/56/5c18c201ac73c.jpeg)