ГоловнаПолітика

Богдан віддав на благодійність зарплату за шість місяців в Офісі президента

Загальна сума склала понад 200 тисяч гривень.

Богдан віддав на благодійність зарплату за шість місяців в Офісі президента
Фото: president.gov.ua

Колишній голова Офісу президента Андрій Богдан повідомив, що за час перебування на посаді не взяв жодної копійки зарплати, а всі гроші віддав на благодійність у фонди "Таблеточки" і "Благомай". Загальна сума склала понад 200 тисяч гривень.

Про це йдеться в його фейсбуці.

"Для різних критиків мого фінансового статку. За час роботи жодного хабара не взяв і вигоди не шукав. Чесно працював за рахунок грошей, зароблених на адвокатській ниві. Зарплати своєї не взяв ні копійки, а всі нараховані гроші перерахував на благодійність", - написав Богдан.

Фото: facebook.com / Андрей Богдан
Фото: facebook.com

Він також прокоментував свою відставку, подякувавши команді президента Володимира Зеленського.

"Ми прийшли в політику у складні часи. Спочатку в нашу перемогу не вірили. Потім з нами боролися, а далі ми перемогли. Перемогли, щоб якісно змінити країну. Ми перезавантажили парламент, хоча критики говорили, що це неможливо. Ми привели в політику нових людей. Прийняли стратегічні законопроєкти, які десятиліттями навмисно гальмувалися нашими «папередніками». Перезавантажити ЦВК і дали старт реформі органів прокуратури. Ми провели перезапуск практично всієї політичної системи. Ми зробили це завдяки довірі українського народу, рішучості президента Зеленського і безкомпромісності його команди. Я щиро вдячний всім, хто був поруч. З іншою командою ми не змогли б це зробити", - заявив Богдан.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram