ГоловнаПолітика

Зеленський зустрінеться в Києві з трьома сенаторами США

Зустріч запланована на 14 лютого.

Зеленський зустрінеться в Києві з трьома сенаторами США
Фото: president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський зустрінеться в Києві з трьома сенаторами США. Зустріч голови держави і сенаторів Кріса Мерфі (демократ), Джона Барассі та Рона Джонсона (обидва республіканці) запланована на 14 лютого, пише Politico.

"Зараз відносини США й України важливі як ніколи. Майбутнє України має значення для Сполучених Штатів, і ми повинні переконатися, що Україна знає, що ми розглядаємо її як стратегічного союзника. Тому ми їдемо до Києва як двопартійна делегація, щоб посилити нашу підтримку президента України Володимира Зеленського", - йдеться в заяві сенаторів.

Відзначають, що цей крок демонструє спробу повернення до нормальних відносин після розслідування імпічменту Дональда Трампа. Сенатор Мерфі повідомив, що двопартійна група з сенаторів, які дотримувалися протилежних поглядів у голосуванні за імпічмент Трампа, зустрінеться із Зеленським і висловить йому підтримку.

Нагадаємо, сенатори Рон Джонсон і Кріс Мерфі уже зустрічалися з Зеленським у вересні 2019 року. Джонсон і Мерфі дотримуються проукраїнських поглядів, через що їм відмовили у в'їзді в Росію.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram