ГоловнаПолітика

Україна та США підписали протокол про оборонну співпрацю

Представники США відзначили значні досягнення у реформуванні та посиленні можливостей ЗСУ.

Україна та США підписали протокол про оборонну співпрацю
Фото: mil.gov.ua

У Центральному будинку офіцерів Збройних сил України в Києві відбулися українсько-американські двосторонні оборонні консультації. За їх підсумками Міністерства оборони України та Сполучених Штатів підписали протокол, який визначає подальші напрями співпраці між двома оборонними відомствами.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

"Українська делегація на чолі із заступником міністра оборони України Аліною Фроловою обговорила з американськими колегами основні аспекти розвитку оборонної співпраці між Україною та США. Зокрема йшлося про стан і перспективи проведення в Україні оборонної реформи, а також підтримку з боку США в цьому процесі", - йдеться в повідомленні.

Своєю чергою, представники США акцентували на підтримці територіальної цілісності та незалежності України, а також відзначили значні досягнення у реформуванні та посиленні можливостей Збройних сил України.

Нагадаємо, раніше Держдепартамент підтвердив можливий продаж Україні 150 протитанкових систем Javelin і супутнього обладнання на 39 млн доларів. Ця угода не належить до військової допомоги обсягом 250 млн доларів, яку було тимчасово заморожено.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram