ГоловнаПолітика

"Слуга народу" визначилася з головами ключових комітетів Верховної Ради

Депутатам Зеленського попередньо роздали посади в новому парламенті.

"Слуга народу" визначилася з головами ключових комітетів Верховної Ради
Фото: Главком

Партія "Слуга народу" попередньо визначилася з головами ключових комітетів Верховної Ради.

За інформацією джерел LB.ua, головою комітету ВР з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності стане депутат від "Слуги народу" Денис Монастирський (номер 19 у партійному списку "Слуга народу", експерт з реформування судової та правоохоронної систем).

Депутат Марія Мезенцева (мажоритарний округ №168, Харківська область), за інформацією LB.ua, очолить комітет Верховної Ради з питань євроінтеграції.

За інформацією джерел, Владислав Криклій (номер 12 у партійному списку) очолить комітет Ради з питань з питань транспорту.

Ірина Венедіктова (номер 3 в партійному списку) очолить комітет ВР з питань правової політики і правосуддя.

Комітет з питань нацбезпеки й оборони очолить депутат від "Слуги народу" під номером 39 у партійному списку Олександр Завітневич, директор Смілянського ливарного заводу в Черкаській області.

Почесний президент юридичної компанії Jurimex Данило Гетманцев (номер 20 у списку) має очолити комітет з питань бюджету, а колишній генконсул у Стамбулі Богдан Яременко (мажоритарний округ №215) - комітет з питань закордонних справ.

Комітет з питань науки й освіти, як очікується, очолить директор освітніх програм "Українського інституту майбутнього" Сергій Бабак (номер 11 у списку).

Нагадаємо, що спікером Верховної Ради, як очікується, стане Дмитро Разумков, першим віцеспікером - Руслан Стефанчук. Фракцію "Слуги народу" очолить Давид Арахамія.    

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram