ГоловнаПолітика

Нефьодов виграв конкурс на голову Митниці

Державна митна служба створюється в рамках поділу Фіскальної служби.

Перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов переміг в конкурсі на посаду голови Державної митної служби.

У своєму фейсбуці він виклав фотографію біля будівлі Нацагентства з питань державної служби.

"Виграв конкурс на главу органу, який повинен стати # прозора_мітніця. На душі щось не так, щоб радість, але «хто буде лупати скалу, як не ми?» Стоїмо!!!2", - написав Нефьодов.

Державна митна служба створюється в рамках поділу Фіскальної служби. Це один з "маяків" Міжнародного валютного фонду. Процес поділу повинен бути завершений до кінця квітня.

34-річний Нефьодов прийшов у владу з бізнесу в 2015 році. Він приєднався до команди міністра економіки Айвараса Абромавічуса, який ще через рік, в лютому 2016-го зі скандалом покинув посаду. Абромавічус зібрав прес-конференцію і звинуватив оточення президента Петра Порошенка в корупції і блокуванні реформ.

Нефьодов спочатку теж подав у відставку, але потім залишився на посаді в новому уряді і згодом навіть отримав посаду першого заступника міністра. Сьогодні він не лише особа системи державних закупівель ProZorro, в підпорядкуванні Нефьодова департаменти управління державною власністю, розвитку підприємництва та регуляторної політики, промислової політики, державних інвестпроектів і підтримки розвитку.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram