ГоловнаПолітика

Тимошенко: пенсія повинна бути щонайменше 4425 гривень

"Якщо людина отримує менше, вона не може вижити".

Тимошенко: пенсія повинна бути щонайменше 4425 гривень
Фото: ba.org.ua

Мінімальна пенсія в Україні не повинна бути нижчою за прожитковий мінімум, який сьогодні становить 4425 гривень. Таку думку висловила лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко під час мітингу в Ужгороді.

Лідер «Батьківщини» обурена тим, що внаслідок реформи чинної влади «пенсіонери отримують менш ніж 2 тис. грн». Тобто мінімальна пенсія сьогодні нижча за прожитковий мінімум, що становить 4425 грн, зауважила голова партії.

«Якщо  людина отримує менше, вона не може вижити! Чи мали вони законне право поставити пенсію чи зарплату нижчу від 4425 грн? Ні!» – наголосила вона.

Юлія Тимошенко також зазначила, що ті люди, які не отримують субсидію, заплативши за ЖКП, взагалі залишаються ні з чим: не вистачає ні на ліки, ні на продукти.

«Це вважається свідомим знищенням життя людини. У перший місяць роботи нового президента менш ніж 4425 грн жодна людина не отримуватиме! Геноцид українських пенсіонерів треба припиняти», – запевнила кандидат у президенти.

До того ж Юлія Тимошенко переконана, що не можна всім нараховувати однакову пенсію.

Так, пенсіонери, у яких маленький стаж роботи, отримуватимуть не менш ніж 4425 грн, а ті, хто більше працював, отримуватимуть більші пенсії.

«Ми маємо поламати цю систему влади вперше за 28 років. Настав історичний час змінити не обличчя при владі, а країну», – підсумувала вона.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram