>

Федерер, Гулбіс і Карловіч подолали перший раунд Rogers Cup

А от Южний вже зачохлився

Роджер Федерер став учасником третього раунду Rogers Cup (Торонто), завдавши поразки у двох сетах з рахунком 6:2, 6:0 господареві кортів Пітеру Поланскі. За 52 хвилини, проведені на корті, Роджер реалізував шість брейк-пойнтів, зробив п'ять ейсів і три подвійні помилки. 26-річний Поланскі, який перебуває на 129-му місці в рейтингу АТР, один раз взяв подачу суперника і допустив дві подвійні помилки.

У двобої за вихід в 1/4 фіналу змагань Rogers Cup Федерер зіграє з переможцем матчу хорвата Марина Чиліча і Малека Жазірі з Тунісу.

Ернест Гулбіс переграв португальця Жоао Соусу - 6: 3, 6: 4. Латвійська тенісист зробив 16 сейвів. 25-річний Соусу, що перебуває на 40-й позиції у світовому табелі про ранги, жодного разу не зміг взяти подачу опонента і допустив п'ять подвійних помилок.

Іво Карловіч у впертій боротьбі переграв австралійця Бернарда Томіча - 3:6, 7:6 (5), 7:6 (6).

Росіянин Михайло Южний у першому раунді турніру зазнав поразки у двох партіях від італійця Фабіо Фоньїні - 4:6, 3:6.