ГоловнаПолітика

СБУ затримала у Дніпропетровську шістьох терористів

Метою місцевих жителів було створення "Дніпропетровської народної республіки"

У Дніпропетровську Служба безпеки України викрила і затримала злочинну групу осіб, члени якої готували теракти і вербували громадян для участі у збройних бандформуваннях на сході держави.

Про це повідомляє прес-центр СБУ.Через соціальні мережі учасники цього злочинного угруповання поширювали публічні заклики до порушення територіальної цілісності України, а також формували з місцевих жителів групи для відправлення у спецтабори для проходження бойової підготовки.

24 червня співробітники СБУ затримали шістьох місцевих жителів - активних учасників радикально налаштованого злочинного угруповання.

Зі слів затриманих, їхньою метою було створення "Дніпропетровської народної республіки" на підтримку терористів, які діють у Луганській і Донецькій областях, з якими вони налагодили прямі контакти.

Зловмисники планували створення незаконних збройних формувань для захоплення органів влади, нападів на підрозділи Збройних сил України.

Під час обшуків помешкань затриманих правоохоронці виявили та вилучили вибухівку, вогнепальну зброю, гранати, план-схеми вчинення терористичних актів у Дніпропетровську, листівки із закликами до насильницької зміни влади і порушення територіальної цілісності України.

Розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст.110 (зазіхання на територіальну цілісність і недоторканність України) та ч.2 ст.258 (терористичний акт) Кримінального кодексу України.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram