ГоловнаПолітика

Турчинов підписав указ про часткову мобілізацію

Мобілізація проводиться протягом 45 діб з дня набрання чинності указу

 Турчинов підписав указ про часткову мобілізацію
Фото: http://iportal.rada.gov.ua/

Виконуючий обов'язки президента України Олександр Турчинов підписав указ № 454/2014 про часткову мобілізацію.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби в.о. президента України.

"У зв'язку з різким ускладненням внутрішньополітичної обстановки в південних і східних регіонах держави внаслідок подальшого втручання Російської Федерації у внутрішні справи України, зростанням соціальної напруги в державі, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, відповідно до пунктів 1, 17, 20 ч. 1 ст. 106 , ст. 112 Конституції України постановляю оголосити і провести часткову мобілізацію".

Турчинов доручив провести мобілізацію на території Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей, міста Києва", - йдеться в повідомленні.

Мобілізація проводиться протягом 45 діб з дня набрання чинності цим указу.

"Заклик військовозобов'язаних, у тому числі резервістів, і поставку транспортних засобів для забезпечення потреб Збройних сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, інших військових формувань України здійснити в обсягах, визначених мобілізаційними планами з урахуванням резерву", - йдеться в указі.

Кабінету Міністрів України доручено забезпечити фінансування та вжити в межах повноважень інших заходів, пов'язаних з оголошенням та проведенням часткової мобілізації.

Цей указ набирає чинності після його затвердження Верховною Радою України.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram