ГоловнаПолітика

Криміногенна ситуація на Луганщині вийшла з-під контролю, - МВС

Велика кількість вогнепальної зброї потрапила до рук мешканців

Криміногенна ситуація на Луганщині вийшла з-під контролю, - МВС
Фото: EPA/UPG

У Луганській області криміногенна ситуація на сьогоднішній день вийшла з-під контролю міліції, оскільки велика кількість вогнепальної зброї потрапила до рук жителів.

Про це повідомили у відділі зв'язків з громадськістю ГУ УМВС України в Луганській області.

За повідомленням міліції, тільки за останні дні в області із застосуванням автоматичної зброї здійснено велику кількість розбійних нападів, убивств, грабежів, викрадень автотранспорту.

"Сьогодні озброєні автоматичною зброєю бойовики прийшли на штрафмайданчик, розташований по вулиці Володимирській. Погрожуючи розстрілом охоронцеві штрафмайданчика, забрали у нього телефон, ключі та викрали 10 автомобілів, які є речовими доказами в кримінальних процесах", - повідомляють правоохоронці.

За даними МВС, 5 травня в Свердловську Луганської області із застосуванням автоматів бойовики заволоділи двома вантажними автомобілями, 4 травня викрали інкасаторську машину з грошима.

"В області на так званих "народних блокпостах", метою яких, як стверджували їхні організатори, є захист області від попадання на її територію "небажаних гостей", зараз озброєні люди займаються бандитизмом та мародерством. Вони зупиняють великовантажний транспорт, який завозить в область продукти харчування, бензин і т. п., просто викрадають вантаж і відвозять у невідомому напрямку. Що це? Де ж спокій і мир, який обіцяли жителям області люди, які взяли в руки зброю? Або до нас в область прийшли повна анархія і бандитизм?" - Йдеться в повідомленні міліції.

Нагадаємо, луганські сепаратисти мають намір провести 11 травня "референдум". У бюлетень передбачається внести одне питання: "Чи підтримуєте ви Акт про державну самостійність Луганської народної республіки?".

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram