Редактор інтернет-порталу "Музейний простір України"
Начальник інформаційно-аналітичного відділу ГО «Український центр розвитку музейної справи».
За освітою - історик-етнолог, кандидат історичних наук. Коло наукових інтересів – етнічні процеси, історія та культура Донеччини в ХХ ст., історія повсякдення, культура жителів передмістя та професійна шахтарська субкультура.
Націоналістка, православна (УПЦ КП), підтримую та рух за створення єдиної помісної української церкви та повну ліквідацію УПЦ МП і люстрації.
Гарно знайома з музеями України з точки зору пересічного відвідувача і вважаю, що наразі музейна галузь стоїть на порозі санації. Маховик реформ уже запущено. Частина музейників наразі зіскочила з соціалістичних рейок, частина – навіть забула, що це таке, і таким чином консерваторів лишилася лише третина. Справжні друзі відкрито і чесно говорять один одному про недоліки і вади. І ніколи не ображаються на критику. Адже зі сторони видно – краще.
Здається, що влада здає не лише державну територію на Сході. Їй не потрібна й українська історія та культура на Заході! З візитом Броніслава Коморовського нависла загроза над полотнами…
До класики української етнології належить праця П. Іванова «Народные рассказы о ведьмах и упырях». Серед всього іншого вона містить кілька порад, як господарю вирахувати відьму, яка…
Для тих, хто не поїде міряти сніг у Куршевелі чи в околицях Говерли, а також зневажає пасивний відпочинок і захоче долучитися до світу прекрасного, пропоную афішу музейних проектів…
7 липня у Пирогові призначено відкриття експозиції, яка буде являти собою металеву конструкцію-опору, до якої буде вертикально припасоване 1200-літнє дерево. Ось тільки переміщати…
Переважна частина музейних завсідників не є вже такою заможною. Для них я провела моніторинг музеїв столиці на предмет наявності дня безоплатного для відвідання абсолютно всіма категоріями…
Вперше за багато років депутати від культури розробили справді важливий закон, що покликаний врегулювати надзвичайно гостру проблему – тотальне пограбування археологічних пам’яток
Виставка «Етнографічні небилиці» в музеї Івана Гончара - це перша по-справжньому креативна виставка в стінах центру традиційної національної культури. Це рентгенівський знімок кожного…
Що не може не тішити в п’ятницю, так це перспектива двох вихідних днів попереду. Впевнена, що всі з вас вже навіть мають плани. Але якщо раптом ви ще в роздумах – рекомендую сходити…
В Україні обирають "Музейну подію року". Головним критерієм для голосування виступає суспільна значущість події, її сприйняття громадськістю, резонанс та вплив на музейне життя країни…
Чи повинен музей погоджуватися на всі комерційні пропозиції, щоб заробити кошти на створення високоякісних виставок чи каталогів, чи ці експерименти ні до чого, бо музей – консервативна…
Для того, щоб задовольняти запити сучасного суспільства музей має бути гнучким і динамічним. Люди, які там працюють, мають любити свою справу. І любити людей.