ГоловнаСвіт

Міністром оборони Молдови став прихильник донбаських бойовиків

Віктор Гайчук є родичем президента країни Додона.

Міністром оборони Молдови став прихильник донбаських бойовиків
Виктор Гайчук
Фото: 1news.md

Віктор Гайчук, який обійняв посаду міністра оборони Молдови у сформованому 14 листопада уряді Йона Кіку, виявився прихильником терористичних угруповань на Донбасі.

Про це повідомив місцевий сайт OMEGA.

Нинішній глава міноборони Молдови захоплювався "духом і мужністю" донбаських бойовиків ще в листопаді 2016 року, виступаючи на заході в Академії наук Молдови.

"Мене часто запитують, навіщо Молдові армія, якщо ми ніколи не переможемо? І я наводжу лише один приклад - Донбас. У Донбасу військових близько 10 тисяч, практично як у Національній армії Молдови. А в українського війська 168 тисяч. Так, по-простому. Тобто, дух, віра є ефективнішою в боротьбі. Якщо боєць вірить у свого командира, любить батьківщину, тоді він переможе і з менш сучасним озброєнням, ніж у супротивника", - заявив тоді Гайчук. 

За даними видання, до приходу в уряд Гайчук був радником президента Молдови Ігоря Додона, секретарем Вищої ради безпеки. Гайчук є родичем Додона.

Нагадаємо, влада в Кишиневі цілковито перейшла до рук проросійських сил. 14 листопада в Молдові призначили новий уряд. Прем'єр-міністром замість проєвропейського політика Маї Санду став радник президента-соціаліста Йон Кіку. Загалом шість із 11 міністрів до кабміну працювали радниками президента Ігоря Додона.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram