В Японії в результаті повені загинули 7 осіб, десятки пропали безвісти

У рятувальних операціях беруть участь близько 12 тис. осіб.

В Японії в результаті повені загинули 7 осіб, десятки пропали безвісти
Фото: EPA/UPG

У Японії семеро людей загинули і понад 20 зникли безвісти в результаті повеней, викликаних сильними дощами на півдні країни. Про це повідомляє агентство AFP. В уряді Японії заявили про сімох загиблих і 22 зниклих безвісти. Відзначають, що річки, які вийшли з берегів і наповнилися брудом, спричинили руйнування доріг, будинків і шкіл на острові Кюсю - найпівденнішому з чотирьох основних островів Японії. Місцеві органи влади направляють вертольоти, щоб звільнити людей з ізольованих будинків і намагаються відновити доступ до відрізаних повінню регіонах. На вулицях можна побачити перевернуті або такі, що пішли під воду, транспортні засоби.

Читайте такожЯпонія вирішила відправити людину на Місяць до 2030 року
Прес-секретар уряду Японії, головний секретар кабінету міністрів Йошіхіде Суга заявив на прес-конференції, що в рятувальних операціях беруть участь близько 12 тис. поліцейських, військових, пожежників і співробітників берегової охорони. За його словами, в четвер були врятовані 522 людини і ще 15 - в п'ятницю. Як повідомляли наприкінці травня, жертвами повеней на Шрі-Ланці стали вже більш ніж 180 осіб.

Реклама
Реклама