>

Жіноча збірна України з важкої атлетики виграла медальний залік Чемпіонату Європи

Зокрема, українки вибороли п'ять “золотих” нагород.

Жіноча збірна України з важкої атлетики

Жіноча збірна України з важкої атлетики виборола 12 нагород на Чемпіонаті Європи, що проходив у Софії (Болгарія). Це дозволило українкам виграти медальний залік змагань.

Про це повідомляє Укрінформ.

В активі жіночої команди 12 медалей: п'ять “золотих”, п'ять “срібних” та дві “бронзових”.

Зокрема, Каміла Конотоп у ваговій категорії до 59 кілограмів стала абсолютною чемпіонкою Європи. Конотоп посіла перше місце у ривку (105 кг), поштовху (125 кг) та за сумою двох вправ – 230 кг.

Анна Давидова стала чемпіонкою Європи у сумі багатоборства (220 кг) та здобула дві срібні нагороди (у ривку 100 кг та поштовху 120 кг). Світлана Самуляк у цій ж вазі посіла перше місце у ривку (101 кг), третє – у поштовху (118 кг) та друге – у сумі багатоборства (219 кг).

У ваговій категорії до 87 кг Анастасія Манєвська посіла друге місце у поштовху (128 кг) та "срібло" у двоборстві (230 кг).

А в заключний день змагань Валентина Кісіль (вагова категорія 87+) здобула “бронзу” у ривку з результатом 108 кг.

Крім того, чоловіча збірна України завершила чемпіонат Європи з однією “срібною” медаллю у ривку, яку здобув Павло Заліпський.