>

"Ворскла" поступилася АІКу в матчі-відповіді і вилетіла з Ліги конференцій (оновлено)

Для полтавців євросезон завершився тільки-но розпочавшись.

АІК - "Ворскла"

У матчі-відповіді другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій УЄФА полтавська "Ворскла" в Стокгольмі намагалася зберегти завойований тижнем тому гандикап в один м'яч (3:2) у протистоянні зі шведським АІКом.

І практично весь перший тайм підопічним Віктора Скрипника це вдавалося. Але на 45+2 хвилині Юсафат Мендес відкрив рахунок у матчі і, як виявилося надалі, перевів поєдинок до овертайму – 1:0.

А на 107-й хвилині сербський арбітр Мілош Міланович побачив гол-фантом від Акселя Бйорнстрема (2:0), який і вивів шведський клуб до наступного раунду турніру.

Огляд матчу АІК - "Ворскла".

Оновлення. З'явився відеозапис із трибун, який доводить, що гол було зараховано правильно.