>

"Ворскла" здобула перемогу над АІКом у матчі кваліфікації Ліги конференцій УЄФА

Через тиждень відбудеться поєдинок у відповідь.

У столиці Швеції на "Стокгольм Арені" в рамках першого матчу другого раунду Ліги конференцій УЄФА "Ворскла" зустрічалася з АІКом.

У ролі господарів та відвертих андердогів виступали підопічні Віктора Скрипника.

Поєдинок, який дуже був схожий на гру в наздоганялки, завершився перемогою полтовчан – 3:2.

На кожен гол "Ворскли" суперник відповідав своїм точним ударом. Так тривало до рахунку 2:2 (голи у господарів забивали Руслан Степанюк та Юрій Козиренко).

На 69-й хвилині Артем Челядін, який вийшов хвилинами раніше на заміну, розрядив свою гармату і приніс "Ворсклі" сенсаційну перемогу.

Таким чином, "Ворскла" перервала "рекордну" для українських клубів 5-матчеву програшну серію на своєму полі. Востаннє полтавці не поступалися гостям 6 серпня 2015 року у поєдинку зі словацькою "Жиліною" у третьому кваліфікаційному раунді Ліги Європи – 3:1.

Через тиждень у Стокгольмі, але вже на "Френдс Арені" відбудеться поєдинок у відповідь, у якому в ролі господарів виступить шведський клуб.