Унікальний випадок: футболістка збірної Нової Зеландії зробила хеттрик у свої ворота на турнірі SheBelieves

Мейкайла Мур підвелася не з тієї ноги.

Мейкайла Мур

Матч жіночих збірних США та Нової Зеландії (5:0) на Кубку SheBelieves, який щорічно проходить у США, запам'ятається багатьом шанувальникам футболу.

Насамперед, грою футболістки гостей Мейкайли Мур у центрі оборони.

Чи не кожен свій контакт із м'ячем 25-річна футболістка "Ліверпуля" перетворювала на забитий гол, причому у свої ворота.

Усе розпочалося вже на 5-й хвилині. За хвилину Мур закріпила свої навички бомбардира. Епогеєм стала 36-та хвилина, коли новозеландка оформила рідкісний хеттрик у власні ворота.

Головний тренер збірної Нової Зеландії Їтка Клімкова ще до перерви посадила Мур на лаву запасних. Дівчина покинула поле у сльозах.

Незважаючи на невдалий виступ, Клімкова міцно обійняла Мейкайлу.

"Кожен гравець має складні ігри. Мур сьогодні мала важкий день", — зазначила Клімкова.

Додамо, що у футболці національної збірної Мейкайла провела 48 матчів.