>

Зінченка визнано найкращим гравцем "Манчестера Сіті" у програному "Лейпцигу" матчі ЛЧ

На рахунку українця одна результативна передача.

Олександр Зінченко у відборі

"Манчестер Сіті", який у п'ятому турі забезпечив собі перше місце в групі А і який абсолютно не мав мотивації, у підсумковому матчі групового етапу Ліги чемпіонів зустрічався в Саксонії з "Лейпцигом" і зазнав поразки – 1:2.

Автором єдиного асисту у складі гостей став Олександр Зінченко – українець на 76-й хвилині за рахунку 0:2 ідеально вирізав м'яч у штрафний майданчик на Ріяда Мареза.

Асист Олександра Зінченка.

Авторитетний аналітичний портал WhoScored високо оцінив дії Олександра, виставивши йому найвищий бал серед усіх гравців гостей – 7,1. Зазначимо, що такої самої оцінки удостоєно Кевіна Де Брейне.

Додамо, що Зінченко провів на полі всі 90 хвилин, здійснив один успішний відбір і зробив 65 передач (точність – 91%).